St Germain, M. J. - Buđenje u 5D

on Petak, 20 Ožujak 2020. Posted in Noviteti

St Germain, M. J. - Buđenje u 5D

Nudeći priče svojih učenika o 5D iskustvima, kao i inspirativne poruke njenih duhovnih vodiča, autorica daje vježbe kako da zaštitite svoju energiju, posebice dok spavate, a nudi i meditacije svete geometrije koje služe za aktivaciju vaše osme čakre i koje vas otvaraju prema višim frekvencijama. Također istražuje kako vas buđenje u 5D povezuje sa kolektivnom sviješću, na način da vaša osobna transformacija ima značajan utjecaj na ljude iz vašeg kruga, i šire.

U ovom priručniku duhovna učiteljica Maureen J. St. Germain objašnjava kako da promijenite svoje energetske obrasce i usidrite se u radosti, ljubavi i čovjekoljublju pete dimenzije. Vodeći vas kroz mogućnosti koje nudi peta dimenzija, autorica otkriva kako da uspostavite vezu sa vašim višim sebstvom, kako da postanete osjetljiviji i svjesno odaberete ući u petu dimenziju, u kojoj je ljubav prevladavajuća sila. Pokazuje na koji je način peta dimenzija povezana trećom i četvrtom, te objašnjava kako da pročitate energetske uzorke po kojima se dimenzije razlikuju.