STEHN, M. - SRETNA NOVA GODINA

on Četvrtak, 03 Studeni 2022. Posted in Noviteti

Čuvaj se svojih tajni, posebno u novogodišnjoj noći.

Lollo, Nina i Malena, prijateljice još iz srednjoškolskih dana, ne propuštaju tradicionalni doček nove godine sa svojim obiteljima. Doduše, djeca su im sad već tinejdžeri i ludo se zabavljaju u Nininoj obiteljskoj kući na drugom kraju grada. Dok se u Lollinoj luksuznoj kući boce šampanjca ispijaju jedna za drugom, ponašanje gostiju sve je slobodnije, a njihove primjedbe sve zločestije. Netom poslije ponoći Ninin muž Fredrik primi poziv Lolline kćeri Jennifer i požuri se sastati s njom. Kada se Jennifer ne vrati s novogodišnje proslave, noćna mora svakog roditelja postaje stvarnost. Njezin misteriozni nestanak uzdrma dugogodišnja prijateljstva, a mračne tajne izbijaju na površinu.

Koliko dobro svi oni poznaju jedni druge i što se zapravo dogodilo u novogodišnjoj noći?